Посвята першокурсників у Нарнії №6

3 жовтня 2017 року відбулася посвята першокурсників. У гуртожитку №6 відкрилися двері у казку, найпотаємнішу країну - Нарнію №6. Першокурсники прийшли у чорно-білому вбранні. Актова зала, прикрашена зірками, левами та ліхтарями, допомогла поринути в чудову атмосферу, що не залишила байдужим жодного в залі.

Завідувач гутртожитку №6 Любов Леонідівна Лозіцька привітала аудиторію теплими словами. Дівчата та хлопці подарували запальний танець, проникливу пісню з гітарою та багато інших музичних привітань. Усі охочі могли взяти участь у дуже веселих конкурсах та отримати солодощі в подарунок. Свято выдбувалося в надзвичайно веселій, теплій, домашній атмосфері.

Першокурсники з веселим настроєм та позитивним зарядом енергії вирушили в новий етап свого життєвого шляху.

Стати студентом – це велика радість, попереду веселий, яскравий, незабутній час у гуртожитку та університеті. Студентські роки запам’ятаються на все життя та стануть цікавою сторінкою.

Радісних та незабутніх студентських років вам, любі першокурсники!

redactor
остання редакція 07.02.2018