Оголошеннявсі

Викладачі і студенти кафедри готельно-ресторанного бізнесу взяли участь у Career Day-2017

5 жовтня 2017 року викладачі і студенти першого курсу кафедри готельно-ресторанного бізнесу взяли участь у Career Day-2017, організований міжнародною готельною мережею Ramada Encore.

Студенти ознайомилися з організаційною структурою готельної мережі та особливостями функціонування департаментів, поспілкувалися з менеджерам, взяли участь у Workshop «Team work», за результатами якої визначалися лідерські якості майбутніх менеджерів готельного бізнесу.

Колектив кафедри висловлює щиру подяку Генеральному менеджеру Іранта Дюваж, директору департаменту номерного фонду Христині Серьожечкіній та колективу Ramada Encorе за високий рівень організації професійного заходу та сподівається на подальшу співпрацю.

05.10.2017
redactor