Оголошеннявсі

Зустріч із представниками міжнародної організації The Europеan Law Student's Association

5 жовтня 2017 року стартував проект від факультету міжнародної торгівлі та права Київського національного торговельно-економічного університету "Поговоримо про...", на якому студенти мали змогу зустрітися з представниками міжнародної організації ELSA (The Europеan Law Student's Association).

Студенти дізналися про стажування в рамках юридичних програм як в Україні, так і за кордоном. Більшість студентів зацікавилися великою кількістю пропозицій, бо ELSA - це дружня команда, яка не тільки занурить вас в атмосферу юридичних проектів та іноземних мов, а й допоможе знайти однодумців з усього світу. До того ж, двоє студентів із КНТЕУ є членами Правління локального осередку ELSA Kyiv (студенти 4 курсу ФМТП Бойченко Анастасія та Вінців Василь).

Організатори висловили впевненість у необхідності подібних зустрічей і пообіцяли регулярно влаштовувати їх у рамках цього проекту. Отже, на нас чекають нові спікери, тематики та нова цікава інформація.

05.10.2017
redactor