Оголошеннявсі

Студенти КНТЕУ на Міжнародній туристичній виставці UITT-2017 "Україна – подорожі та туризм"

У період з 4 по 6 жовтня 2017 року в Міжнародному виставковому центрі (м. Київ) проходила ХХІV Міжнародна туристична виставка UITT-2017 «Україна – подорожі та туризм», за участю державних структур, дипломатів, провідних представників туристичного бізнесу та поважних закордонних гостей.

Викладачі та студенти факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу, які навчаються за спеціальністю «Туризм» та спеціалізацію «Туристичний менеджмент» відвідали виставку, на якій ознайомилися з сучасними пропозиціями туристичних продуктів і дестинацій від вітчизняних та зарубіжних фірм, новітніми технологіями в управлінні, сучасними формами презентації власної продукції на стендах тощо.

1941
остання редакція 07.02.2018