Студенти КНТЕУ навчаються у європейській бізнес-школі "Ауденсія"

Студентки Київського національного торговельно-економічного університету освітнього ступеня «магістр» факультету міжнародної торгівлі та права (Іваненко Жанна, Крутько Марія) та факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу (Гляс Ольга) знаходяться на семестровому навчанні в бізнес-школі «Ауденсія» (м. Нант, Франція) у рамках програми студентського обміну та угоди про співробітництво нашого університету з цією провідною європейською бізнес-школою.

Навчання відбуватиметься англійською мовою за програмою «Медіа та комунікації». Програма обміну студентів передбачає навчання в інтернаціональній команді студентів під керівництвом викладачів міжнародного профілю. У період навчання в бізнес-школі «Ауденсія» студентки вивчатимуть такі дисципліни, як:

• маркетинг
  • теорії PR
  • стратегії комунікації та медіа планування
  • глобальний вплив соціальних мереж
  • поведінка споживачів
  • міжкультурні комунікації
  • креативна реклама
  • активування бренду та ін.

Наразі триває набір студентів на семестрове навчання (у ІІ семестрі 2017-2018 н.р.) у рамках Програми ЄС Еразмус+ за напрямом КА1: Навчальна (академічна) мобільність.

За додатковою інформацією щодо участі в конкурсі на отримання стипендії Еразмус+ за різними програмами звертатися до Центру європейської освіти (навчальний корпус «Д», кім. 229, тел.: 531-48-36).

остання редакція 02.06.2020