День гостинності для студентів і викладачів ХТЕІ КНТЕУ

6 жовтня 2017 року на День гостинності КНТЕУ завітали 30 студентів Харківського торговельно-економічного інституту КНТЕУ та їх викладачі - доценти кафедри туристичного бізнесу Яковчук Олександр Володимирович, Паньків Марія Михайлівна, завідувач лабораторії кафедри туристичного бізнесу Вольфсон-Гаршина Наталя Володимирівна.

У рамках проведеного заходу з делегацією зустрілися завідувач кафедри туризму та рекреації професор Ткаченко Т.І. та доцент Мірзодаєва Т.В.

Студенти ознайомилися з можливостями отримання якісної фахової вищої освіти в КНТЕУ, дізналися про спеціальності, за якими здійснюється підготовка фахівців у КНТЕУ, правилами прийому, умовами та вартістю навчання. Для них проведено цікаву й пізнавальну екскурсію територією університету. Професор Ткаченко Т.І. розповіла про історію і сучасність ФРГТБ. Студенти були приємно вражені унікальним сучасним обладнанням спеціалізованих кабінетів, оснащених прикладними комп’ютерними програмами для туристичного бізнесу, науковими та навчальними фондами бібліотеки, закладами харчування.

Зустріч пройшла в атмосфері взаємної зацікавленості та підвищеного інтересу до змісту навчального процесу на освітньому ступені «бакалавр» та, особливо, освітньому ступені «магістр», наукової роботи студентів та співпраці викладачів.

остання редакція 07.02.2018