Правовий батл до Дня юриста

05 жовтня 2017 року наставниками 13 та 8 груп (1 курс) Можайкіною О.С. та Гончаренко О.М. було організовано та проведено правовий батл, присвячений Дню юриста.

Метою змагань було сприяння розвитку правової культури студентської молоді, утвердження поваги до права, підвищення рівня правових знань та уміння працювати з нормативно-правовими актами.

У змаганнях взяли участь команди «Феміда» та «Persona grata». У захоплюючій і невимушеній формі учасники команд продемонстрували свої знання з різних галузей права. Учасники мали змогу творчо виявити себе в різних конкурсах правового батлу. Загалом команди пройшли 7 етапів змагань.

05.10.2017
redactor