Лекція для студентів ФФБС на тему "Проектне управління у банківському бізнесі"

10 жовтня 2017 року Київський національний торговельно-економічний університет відвідав заступник начальника Управління стратегії та реформування банківської системи Національного банку України Руслан Іванович Кравець. Під час свого візиту Руслан Іванович зустрівся з завідувачем кафедри банківської справи, професором Шульгою Н.П. та обговорив напрями майбутньої співпраці, а також провів лекцію для студентів факультету фінансів та банківської справи 3 і 4 курсів освітнього рівня "бакалавр" спеціальності "Банківська справа" та 1 курсу освітнього рівня "магістр" спеціальностей "Банківська справа" та "Фінансове брокерство" на тему "Проектне управління у банківському бізнесі".

Протягом лекції Руслан Іванович розповів про свій кар'єрний шлях, окреслив, як змінились вимоги до сучасного фахівця у фінансовій сфері, визначив ключові складові проектів та проблеми, які можуть виникати на шляху реалізації проектів, а також поділився секретами успіху ефективного проектного менеджера.

остання редакція 07.02.2018