Відкрита лекція від Державної фіскальної служби України

11 жовтня 2017 року для студентів 4 курсу факультету фінансів та банківської справи освітнього ступеня «бакалавр» директором департаменту аудиту Державної фіскальної служби України, кандидатом економічних наук Рубан Наталією Іванівною проведено відкриту лекцію на тему «Податковий та митний аудит».

Під час лекції студентів ознайомили з основними функціями Державної фіскальної служби України, особливу увагу було приділено діяльності департаменту аудиту.

Студенти взяли активну учать у дискусії з актуальних питань діяльності органів Державної фіскальної служби України.

redactor
остання редакція 07.02.2018