Посвята в першокурсники в гуртожитку №1

10 жовтня 2017 року в актовій залі гуртожитку №1 відбулася урочиста подія, що не залишила байдужим нікого - "Посвята в першокурсники". На свято завітало багато гостей, серед яких були не тільки студенти першого курсу та члени РСС, а й заступник директора студмістечка Сиса Олена Володимирівна, начальник відділу безпеки та охорони КНТЕУ Мовсисян Карен Гамлетович, завідувач гуртожитку №3 Скіба Надія Василівна, завідувач гуртожитку №1 Шрамко Вадим Сергійович та заступник декана ФТМ з навчально-виховної роботи Комаха Володимир Олександрович.

Сімейна атмосфера 90-х полонила кожного та дозволила повернутися в минуле. Декорації, музичний супровід, конкурси – все це гармонійно доповнювало одне одного. Силами РСС гуртожитку №1 вперше вдалося провести це свято, долучити якомога більше першокурсників, аби показати їм усі переваги справжнього студентського життя, згуртуватись та створити домашній сімейний затишок у гуртожитку. Сподіваємося, що після посвяти в першокурсники, така атмосфера збережеться й надалі на довгі роки.

redactor
остання редакція 07.02.2018