Оголошеннявсі

Відкрита лекція керівника проекту «Агроторгівля України» та Президента Латвійської торгової палати

26 вересня 2017 р. відбулася відкрита лекція за участю Андре Піллінга – керівника проекту «Агроторгівля України» (Agritrade Ukraine) та  Хенріка  Данусевича - Президента Латвійської торгової палати.

Андре Піллінг в рамках повної та всеохоплюючої Угоди про зону вільної торгівлі між Україною та ЄС презентував проект  «Консультування України з питань аграрної торгівлі». Було розглянуто питання виходу продукції аграрного сектору на ринки ЄС; зазначено важливі кроки при оформлення експортної документації; можливі перешкоди на шляху до європейського покупця тощо.

Хенрік Данусевич презентував аналітичні дані щодо особливостей експорту України в країни ЄС.

adv
2091