День захисника України в КНТЕУ: перевірка сили та ерудиції

12 жовтня 2017 року в КНТЕУ відбулися заходи з нагоди відзначення Дня захисника України. Кожен студент та співробітник мав можливість пройти інструктаж зі стройової підготовки, топографії, різновидів зброї.

На урочистий захід завітав декан факультету підготовки офіцерів запасу Національного університету оборони України, полковник запасу – Марценківський Вадим Тадеушевич, який привітав усіх присутніх з таким важливим днем, провів показову стройову підготовку для студентів та дав поради молодим захисникам.

До заходу долучились не лише студенти, а й співробітники університету, а саме: проректор з науково-педагогічної роботи Шаповал С.Л., декан ФФБС Канєва Т.В., заступник декана ФФБС Антонюк О.А., декан ФОАІС Харченко О.А., заступник декана ФЕМП Рак Ю.А., заступник декана ФТМ Комаха В.О. та інші.

Учасники демонстрували свою фізичну підготовку та ерудицію. Усі охочі брали участь у квесті, де відповідали на запитання вікторини, віджимались, розгадували умовні позначки на карті, а також практикували навички надання першої медичної допомоги.

Одним з лідерів на локації віджимання став співробітник відділу охорони та безпеки КНТЕУ Белозеров Микола, який продемонстрував кращий результат за 60 секунд, він віджався 65 разів!

Від кожного факультету було представлено по команді хлопців, які змагались за почесні призові місця у квесті, що розподілились таким чином:

І місце – ФТМ, ФРГТБ

ІІ місце – ФЕМП, ФМТП

ІІІ місце – ФОАІС, ФФБС

Вітаємо переможців та бажаємо нашим захисникам міцного здоров'я, мужності та сили у подвигах і вчинках кожного дня!

Зі святом вас, Захисники України!

остання редакція 07.02.2018