Шлях у доросле життя: посвята в гуртожитку №3

12 жовтня 2017 року в стінах гуртожитку №3 відбулося щорічне святкування Посвяти в першокурсники. За традицією завітали першокурсники, їхні старші колеги, адміністрація КНТЕУ та студмістечка.

Цього року дрес-кодом вважався домашній одяг, а яскраво прикрашена актова зала гуртожитку та такі зручні м’які «сидіння», що розміщувались просто на підлозі, створювали атмосферу сімейного затишку та комфорту.

Більше того, святкування тривало понад годину та супроводжувалося влучними жартами ведучих, сміхом першокурсників та гучними оплесками глядачів. Варто відмітити, що серед концертної програми були не лише музичні номери-привітання, а ще багато конкурсів із використанням продуктів харчування, бліц-опитування на знання свого гуртожитку, запальні танці тощо.

А після офіційної частини посвяти, РСС гуртожитку №3 підготувала дещо цікавеньке: студенти-першокурсники мали змогу спробувати себе та свої власні сили у квестах та конкурсах. Багато фотографій, відеороликів та навіть видатний «Chilldance» (танцювальна естафета, яку вигадав студент КНТЕУ Віталій Шапка, та яка мандрує наразі вже на рівні міста) назавжди залишаться в пам’яті гостів та учасників.

Отож, підбиваючи підсумки, можна стверджувати, що Посвята в першокурсники-2017 стала однією з найяскравіших подій жовтня в житті КНТЕУ!

Нікіта Пєхота (ФЕМП 3-11)

2061
остання редакція 07.02.2018