Оголошеннявсі

Економіст Федеральної торговельної комісії США Джон К. Хілк розповів про інструменти конкурентного відомства у подоланні "провалів ринку"

13 жовтня 2017 року за сприянням кафедри економічної теорії та конкурентної політики й підтримкою Антимонопольного комітету України відбулася відкрита лекція доктора економіки, економіста Федеральної торговельної комісії США Джона К. Хілка на тему "Інструменти конкурентного відомства у подоланні "провалів ринку".

Широку аудиторію студентів 1, 2 та 3 курсів ФЕМП спеціальностей "Управління у сфері економічної конкуренції" і "Публічне управління та адміністрування" лектор ознайомив із теоретичними аспектами неефективності сучасного ринку, що негативно впливає на ціноутворення, обсяги та якість продукції, впровадження інноваційних розробок, економічне зростання країни, а також висвітлив практичний досвід конкурентних відомств США щодо коригування ситуацій відсутності ефективної конкуренції.

Лекція супроводжувалася цікавими прикладами із судової практики Федеральної торговельної комісії з підприємствами енергетичної та телекомунікаційної галузей США.

остання редакція 07.02.2018