Лекція Євгена Семехіна: "Закони комунікації в нейромаркетингу"

17 жовтня 2017 року в Київському національному торговельно-економічному університеті за сприянням кафедри маркетингу та реклами в рамках дисципліни "Фірмовий стиль" доцентом Файвішенко Д.С. було організовано лекцію Євгена Семехіна, керуючого партнера в Україні Агентства прикладного нейромаркетингу AGNY на тему «Закони комунікації в нейромаркетингу».

На лекції говорили про те, що Людина мислить ірраціонально, про вплив шрифту на сприйняття споживачем бренду, про прийоми та секрети, що підштовхують до несвідомої покупки, про "фішки", що підсилюють конкурентоспроможність студентів спеціальності «Маркетинг» тощо.

17.10.2017
adv