Лекція у форматі battle: «Як стають економічними експертами?!»

18 жовтня 2017 року в рамках Європейських днів торгівлі відбулася відкрита лекція у форматі battle: «ЯК СТАЮТЬ ЕКОНОМІЧНИМИ ЕКСПЕРТАМИ?!».

Спікерами виступили:

• Олексій Дорошенко, економічний експерт, генеральний директор Української асоціації постачальників торгівельних мереж, депутат Київської обласної ради;
  • Ігор Гарбарук, міжнародний експерт, економіст, член ГС «ЕКОНОМІЧНИЙ ДИСКУСІЙНИЙ КЛУБ».

Лекція у форматі battle викликала неабиякий інтерес і зацікавленість у студентської аудиторії. Під час проведення лекції спікери поділилися власним досвідом та надали корисні поради, як досягти успіху та стати справжніми експертами у сфері своєї професійної діяльності.

18.10.2017
остання редакція 07.02.2018