Лекція американського вченого

22 січня університет відвідав з лекцією доктор права Джошуа Райт (Джордж Мейсон Університет, Школа права, США).
    Доктор Райт відомий учений, працював у Федеральному бюро торгівлі до 2008. Нині працює за запрошенням у Департаменті економіки. З лекціями виступав в Університеті Техасу (Школа права). Працював запрошеним науковим співробітником Searle Center, Північно-Західного університету, протягом 2008-2009 академічного року.
    Основні дослідницькі сфери доктора Райта - антимонопольне законодавство та економіка, захист прав споживачів, емпіричне право та економіка, інтелектуальна власність та закон, економіка контрактів.
    Лекція в КНТЕУ "Економіка контрактів, нестандартна бізнес-практика" була організована для англомовних студентів третіх та четвертих курсів усіх факультетів. Особлива увага приділялась напрямам "Економіка та підприємництво" і "Менеджмент та адміністрування".
    Лекційна аудиторія була переповнена. Слухачі дізналися багато цікавого та нового щодо політики у сфері торгівлі. Доктор Райт говорив про різне ставлення політиків та економістів до нестандартної бізнес-практики. Він також торкнувся питання поточного антимонопольного законодавства у торгівлі США.
    Студенти задавали багато питань стосовно порівняння українського ринку та ринку США, нового досвіду. Університет висловлює подяку за допомогу в організації візиту Д. Райта Олександру Яремі (Виконавчий директор Українського фонду підтримки реформ) та Анні Красинській (представниця Фонду економічних досліджень США).

Відділ міжнародних зв'язків

21.01.2010