Оголошеннявсі

12 січня 2010 р. кафедра бухгалтерського обліку КНТЕУ за підтримки спілки орендарів та підприємців України на базі КНТЕУ провела круглий стіл "Соціальний капітал як фактор економічного зростання"

Засідання круглого столу "Соціальний капітал як фактор економічного зростання" проводилося з метою виявлення основних джерел формування соціального капіталу як фактора економічного зростання та пошуку важелів його впливу на стан економіки держави.

У круглому столі узяли участь провідні вітчизняні науковці, відомі фахівці, керівники підприємств і організацій України, представники громадських організацій.

Учасники круглого столу ставили перед собою завдання щодо:
•  виявлення основних джерел формування соціального капіталу в умовах фінансової кризи;
•  висвітлення впливу глобалізації економіки на соціальний та економічний розвиток підприємств;
•  пошуку важелів впливу працівників, роботодавців, уряду на забезпечення соціального та економічного розвитку суспільства;
•  вирішення проблем обліку та аналізу в управлінні соціальним капіталом.

Під час засідання обговорювались такі питання:
  1. Проблеми формування соціального капіталу в умовах фінансової кризи (доповідач - Л.В. Нападовська).
  2. Соціальний діалог роботодавців, найманих працівників та уряду у забезпеченні розвитку суспільства (доповідач - В.М. Хмільовський).
  3. Соціальний капітал та стійкий розвиток економіки (доповідач - Б.В. Ільченко).
  4. Поняття соціального капіталу, його значення для стабілізації суспільства та його оцінка (доповідач - Л.М. Шкорута).
  5. Залежність стійкості суспільства від демографічних змін (доповідач - В.В. Риков).
  6. Вплив соціальної відповідальності бізнесу на економічні показники діяльності підприємства (доповідач - С.Я. Король).
  7. Облік та аналіз в управлінні соціальним капіталом підприємства (доповідач - Т. Стрибулевич).

В обговоренні брали участь представники:
– Державної академії статистики, обліку та аудиту.
– Львівського державного інституту новітніх технологій та управління ім. В.Черновола.
– Спілки орендарів та підприємців України.
– Криворізького економічного інституту.
– Державного вищого навчального закладу "Національного економічного університету" ім. В. Гетьмана.
– Одеського економічного університету.
– Тернопільського економічного університету.
– Київського національного торговельно-економічного університету.
– Ужгородського державного університету.
– Вінницького торговельно-економічного університету.
– Львівської комерційної академії.
– Академії безпеки життєдіяльності.
– Полтавського університету споживчої кооперації.
– Харківського державного університету харчування і торгівлі.
– Рівненського університету водного господарства.
– Газети "Все про бухгалтерський облік".

У результаті обговорення та дискусій за темою круглого столу сформовано висновки та надано пропозиції.

Зав. кафедри бухгалтерського обліку Л.В. Нападовська

13.01.2010