Знання професіоналів КНТЕУ в медіа

17 жовтня 2017 року відбулись зйомки телепрограми «Ранок з Україною» ТРК «Україна». У рубриці «На совість» професор кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю Сидоренко Олена Володимирівна назвала продукти, що можуть викликати залежність. Також Олена Володимирівна зазначила негативні наслідки для здоров’я, до яких може призвести споживання протермінованих продуктів.

18 жовтня професор кафедри Сидоренко О.В. дала інтерв’ю в прямому ефірі радіо «Ера». Під час випуску програми «Виміри життя» Олена Володимирівна розповіла про генетично-модифіковані продукти та особливості законодавчого регулювання їхнього обігу на українському ринку.

У записі передачу можна прослухати за посиланням.

18.10.2017
остання редакція 07.02.2018