Майстер-клас від міжнародних експертів "Hummus Lovers"

21 жовтня 2017 року відбувся майстер-клас "Hummus Lovers" від представників Ізраїлю та Албанії, у складі: Саркіса Якубяна, Ізраїль - координатор Арабського сектору ІСС, Президент асоціації Taste of Peace. Jerusalem, та Мімози Балла, Албанія - Віце-президент та міжнародний координатор асоціації Taste of Peace. Jerusalem.

Страви, які готували відомі шефи:

• баранина запечена;
  • салат "Табуле";
  • хумус;
  • соус "Тахіна";
  • фалафель;
  • традиційний хліб пітта;
  • булгур із м'ясним фаршем.

Майстер-клас відбувався під час заходів до Дня відкритих дверей, тому серед слухачів були присутні не тільки викладачі і студенти, а й школярі - майбутні наші вступники. Майстри справи детально пояснювали кожен свій крок: консистенція, аромат, температура й колір страв - сигналізують про їх готовність.

Наприкінці майстер-класу відбулася дегустація й обговорення здобутого досвіду.

Дякуємо нашим гостям та сподіваємось на подальшу співпрацю.

21.10.2017
остання редакція 07.02.2018