Викладач КНТЕУ на тренінгу Україно - Швейцарського проекту

З 17 по 19 жовтня 2017 року викладач кафедри адміністративного, фінансового та інформаційного права О.О. Косиця брав участь у роботі семінару-тренінгу "Формування громадянських компетентностей у державних службовців", який проводився у рамках Україно - Швейцарського проекту "Розвиток громадянських компетентностей в Україні - DOCCU".

Основна увага учасників семінару прикута до питань демократичного урядування, демократизації державної служби, освіти з прав людини, громадянської культури та громадянських компетентностей.

19.10.2017
остання редакція 07.02.2018