Оголошеннявсі

17 жовтня 2017 року в рамках Європейських днів торгівлі відбулася відкрита лекція «Четверта промислова революція: інноваційні економічні моделі - нові можливості для України».

Спікерами виступили:

• Катерина ЮРЧЕНКО, СЕО HUB 4.0, експерт і консультант у галузі економіки та фінансів, державного управління, IT;
  • Максим РОМАНОВ, керівник Центру інновацій HUB 4.0, директор з розвитку Асоціації підприємств промислової автоматизації України (АППАУ).

Лекція викликала неабиякий інтерес і зацікавленість у студентської аудиторії. Під час лекції спікери поділилися власним досвідом та надали корисні поради, як досягти успіхів та стати справжніми експертами у сфері своєї професійної діяльності.

17.10.2017
adv