День гостинності на кафедрі фінансів

19 жовтня 2017 року кафедрою фінансів було проведено день гостинності для учнів 10 класу СЗШ№206 м. Києва.

У рамках заходу учням було надано вичерпну та корисну інформацію про спеціальності та спеціалізації, за якими готують провідних фахівців на факультеті фінансів та банківської справи для Міністерства фінансів України, Державної казначейської служби України, Пенсійного фонду України, Державної фіскальної служби України, страхових компаній.

Учням було проведено екскурсію університетом, протягом якої вони змогли наочно впевнитися, що університет має сучасну потужну матеріально-технічну базу, бібліотечний фонд, комп’ютерні класи.

Школярі поспілкувалися з керівництвом факультету фінансів та банківської справи та викладачами кафедри фінансів.

Учні проявляли чималий інтерес, ставили багато запитань стосовно спеціалізацій «Державні фінанси», «Податкова справа», «Управління державними фінансовими ресурсами», «Страхування» та були приємно вражені отриманою інформацією.

19.10.2017
1975