Підписання договору про співпрацю

24 січня 2008 року в урочистій обстановці в присутності викладачів, студентів відбулося підписання договору про співпрацю університету і Вищого господарського суду України. Ректор А.А.Мазаракі розповів про витоки організації підготовки фахівців з правознавства, зокрема з комерційного права, про роботу щодо вдосконалення навчального процесу з акцентом набуття студентами практичними навичками ведення чинного судового виробництва. Створення філії кафедри комерційного права КНТЕУ при Вищому господарському суді України сприятиме практичній підготовці студентів, проведенню наукових досліджень, підвищенню кваліфікації виклaдачів.
    Перед присутніми виступив Голова Вищого господарського суду України С.Ф.Демченко, кандидат юридичних наук, заслужений юрист України, який відзначив важливість події підписання договору про співпрацю з університетом, яка розпочалась вже давно і приносить велику користь як господарському суду, так і університету. Було наголошено на тому, щоб студенти поглиблювали теоретичні знання з законотворчості. Діяльність філії кафедри комерційного права слугуватиме активізації співпраці між установами, успішному вирішенню завдань, які стоять перед обома установами.
    А.А.Мазаракі і С.Ф.Демченко скріпили договір про співпрацю підписами, побажали присутнім великих успіхів у праці.

Організаційний відділ

23.01.2008