День гостинності для студентів Коломийського економіко-правового коледжу

20 жовтня 2017 року за участю заступника декана факультету міжнародної торгівлі та права Банка Р.О. та директора центру профорієнтаційної роботи Ярошенко Л.В. був проведений день гостинності для студентів Коломийського економіко-правового коледжу.

У рамках заходу до студентів була доведена корисна інформація про спеціальності та спеціалізації факультету міжнародної торгівлі та права.

Було роз’яснено специфіку «Вступу - 2018» на базі ОКР «молодший спеціаліст» як денної, так і заочної форми навчання.

Для студентів коледжу було проведено екскурсію, під час якої вони ознайомились з однією з найкращих матеріально-технічних баз серед вищих навчальних закладів України.

Студенти коледжу змогли пересвідчитись у тих масштабних реконструкціях, які проводяться з метою покращення умов навчання та дозвілля студентів КНТЕУ.

20.10.2017
остання редакція 02.06.2020