Профорієнтаційні заходи на кафедрі менеджменту напередодні Дня відкритих дверей

20 жовтня 2017 року за ініціативи доцента кафедри менеджменту Бєляєвої Н.С. були проведені виїзні профорієнтаційні заходи в спеціалізованій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови та гімназії № 191 ім. Т.Г.Тичини з поглибленим вивченням іноземних мов м.Києва, що є асоційованою гімназією ЮНЕСКО та має право проводити екзамени за системою Cambridge English School.

Учням випускних класів була надана ґрунтовна інформацію про Київський національний торговельно-економічний університет та переваги навчання у ньому, школярі отримали відповіді на усі запитання, зокрема, про можливість навчання на англомовних программах, що є пріоритетом для випускників обидвох шкіл.

Дякуємо керівництву школи № 296 та гімназії № 191 за надану можливість зустрічі із випускниками і запрошуємо їх на навчання в КНТЕУ!

20.10.2017
остання редакція 07.02.2018