Оголошеннявсі

Про перспективи та стратегію розвитку АПК України в умовах євроінтеграції доповідали на круглому столі в КНТЕУ

У рамках Європейських днів торгівлі 25 жовтня 2017 року відбувся круглий стіл на тему «Агропромисловий комплекс України в умовах євроінтеграції». В організації круглого столу взяли участь викладачі кафедри міжнародних економічних відносин.

Модератор круглого столуЛукіша Віталій Васильович, кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри заповідної справи Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління Міністерства екології та природних ресурсів.

Учасники круглого столу мали змогу виступити та обговорити актуальні питання національної концепції стимулювання євроінтеграційної діяльності вітчизняних агропромислових підприємств і посилення конкурентних позицій вітчизняної продукції агропромислового комплексу на європейських ринках, виходячи з ідентифікації напрямів стратегічної підтримки експорту на мікро-, мезо- і макрорівнях у рамках реалізації національного економічного потенціалу України.

В обговоренні взяли участь студенти Київського національного торговельно-економічного університету, Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Харківського національного університету імені
В.Н. Каразіна.

25.10.2017