Оголошеннявсі

Моніторинг та оцінювання соціальних проектів і програм: лекція доктора соціологічних наук, професора Мазурика О.В.

26 жовтня 2017 року в КНТЕУ за сприянням кафедри економічної теорії та конкурентної політики відбулась лекція доктора соціологічних наук, професора кафедри соціальних структур та соціальних відносин факультету соціології КНУ імені Тараса Шевченка Мазурика Олега Володимировича. Тема лекції - «Моніторинг та оцінювання соціальних проектів і програм».

Особливо важливі та актуальні тези з лекції спікера було викладено для студентів 2-го курсу спеціальності «Публічне управління та адміністрування» факультету економіки, менеджменту та психології.

26.10.2017
adv