Оголошеннявсі

Представники КНТЕУ взяли участь у тренінгу з формування громадянських компетентностей у державних службовців

У Національному агентстві України з питань державної служби для четвертої групи представників навчальних закладів, які здійснюють підготовку магістрів за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування», з 17 по 19 жовтня  2017 року проходив перший модуль семінару-тренінгу «Формування громадянських компетентностей у державних службовців та представників органів місцевого самоврядування».

Учасниками тренінгу стали  42 представника магістерських програм за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» з 13 регіонів України, які протягом трьох днів опановували кращі інтерактивні методи формування та розвитку громадянських компетентностей.

У семінарі взяли участь викладачі КНТЕУ: професор кафедри економічної теорії та конкурентної політики Малиш Н.А., професор кафедри менеджменту П’ятницька Г.Т., старший викладач кафедри менеджменту Яцишина К.В.

19.10.2017
adv