Підготовка фахівців сфери торгівлі та товарознавства: нові горизонти

25 жовтня в рамках Європейських днів торгівлі в університеті відбувся Всеукраїнський круглий стіл «Модернізація змісту підготовки фахівців сфери торгівлі та товарознавства».

Під час засідання круглого столу розглядалися питання щодо обговорення проекту Постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до переліку галузей знань і спеціальностей, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти», оприлюдненого на сайті МОН України.

Учасники круглого столу були одностайними щодо необхідності виділення в галузі знань 07 «Управління та адміністрування» окремих спеціальностей 077 «Торгівля та товарознавство» і 078 «Логістика та управління ланцюгами постачання».

Обговорено пропозиції закладів вищої освіти щодо спеціалізацій у рамках спеціальності «Торгівля та товарознавство» та напрямки розвитку наукових спеціальностей з товарознавства та торгівлі.

Учасники круглого столу підписали РЕЗОЛЮЦІЮ, у якій звернулися до Міністерства освіти і науки України з пропозицією підтримати проект змін до постанови Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2015 р. № 266 в частині розділення спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» на спеціальності 076 «Підприємництво та біржова діяльність»,  077 «Торгівля та товарознавство» і 078 «Логістика та управління ланцюгами постачання».

Резолюцію підписали представники 13 вищих навчальних закладів України:

• Київський національний торговельно-економічний університет
  • Львівський торговельно-економічний університет
  • Харківський державний університет харчування та торгівлі
  • Чернігівський національний технологічний університет
  • Національний університет «Львівська політехніка»
  • Херсонський національний технічний університет
  • Полтавський університет економіки і торгівлі
  • Київський національний університет будівництва та архітектури
  • Одеська національна академія харчових технологій
  • Національний університет харчових технологій (м. Київ)
  • Вінницький торговельно-економічний інститут КНТЕУ
  • Національний університет біоресурсів і природокористування України
  • Хмельницький торговельно-економічний коледж КНТЕУ.

25.10.2017
остання редакція 07.02.2018