Оголошеннявсі

Студенти КНТЕУ – переможці Осіннього молодіжного кубку міста Києва з гри "Що? Де? Коли?"

У жовтні за підтримкою Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Київської міської державної адміністрації спільно з громадською організацією «Ліга життя» та компанією «Гра-Україна» був розіграний фінальний у цьому році Осінній молодіжний кубок міста Києва з гри «Що? Де? Коли?».

Більш ніж 60 команд протягом року змагалися за звання найкращих та найрозумніших. І серед переможців, як завжди, студенти Київського національного торговельно-економічного університету!

Великий Кубок та золоті відзнаки в професійному заліку виборола команда «Теорія маленького вибуху», у складі якої виступали студенти нашого університету: Олександр Толкачов, Богдан Чернецький, Богдан Пилипенко, Євген Харченко.

Серед аматорських команд найсильнішою виявилася команда КНТЕУ «Самых честных правил»:

• Білім Андрій (ФМТП)
  • Аделпур Алі (ФМТП)
  • Потоцька Аліна (ФМТП)
  • Шолохова Анастасія (ФТМ)
  • Оліярник Микола (ФМТП)
  • Сергієнко Валерія (ФМТП)

Третє місце посів чинний чемпіон КНТЕУ з «Брейн-рингу» команда «UV» («Юго-Восток»):

• Баєв Роман (ФОАІС)
  • Бєлодєдов Олексій (ФОАІС)
  • Деремешко Максим (ФОАІС)
  • Люта Поліна (ФРГТБ)