Профорієнтаційні заходи на кафедрі міжнародних економічних відносин

27 жовтня 2017 року представники кафедри міжнародних економічних відносин провели день гостинності в гімназії № 48 м. Києва. Під час зустрічі школярам було презентовано університет, факультет міжнародної торгівлі та права, а також кафедру міжнародних економічних відносин.

Доцент Головня Юлія Ігорівна ознайомила майбутніх студентів з особливостями Вступної кампанії-2018, наголосила на перевагах навчання в КНТЕУ, спеціальностях за якими здійснюється підготовка. Особливо зацікавили школярів  виступи студенток 2 курсу Колодко Наталії та Івкової Ніни, які навчаються за спеціальностями "Міжнародний бізнес" та "Міжнародний маркетинг". Дівчата розповіли про сучасний кампус університету, підтримку талановитої молоді, можливості самореалізації студентів у науковій, культурній та спортивній сферах.

Кафедра міжнародних економічних відносин щиро вдячна керівництву гімназії за надану можливістю спілкування та запрошує учнів приєднатися до родини КНТЕУ!

1918
остання редакція 07.02.2018