Оголошеннявсі

Перше місце серед економічних закладів вищої освіти на міжнародній олімпіаді з програмування

28-29 жовтня 2017 року відбулася 10-та Міжнародна олімпіада з програмування на Кубок академіка Іллі Несторовича Векуа.

Організаторами Кубку Векуа є Міністерство спорту і молодіжних справ Грузії, Асоціація підтримки програмування (Грузія), Батумський державний університет імені Шота Руставелі, Грузинський технічний університет. Змагання Кубку Векуа проходять за правилами студентської першості світу з програмування ACM-ICPC. Для залучення до участі  в олімпіаді українських команд, рішенням оргкомітету Кубку в 2014 року в Україні були створені чотири майданчики.

Команда КНТЕУ "Innоcent" у складі: Яремич Валентин (студент IV курсу факультету ФОАІС), Чудік Михайло та Гриценко Павло (студенти ІІ курсу факультету ФОАІС) - взяла участь в олімпіаді на майданчику Вінницького національного технічного університету.

Тренер команди - старший викладач кафедри програмної інженерії та ІС Жирова Тетяна Олександрівна.

Змагання на Кубок Векуа складалися з двох турів – командного й особистого. В особистому турі Яремич Валентин посів друге, а Гриценко Павлоперше місце серед економічних закладів вищої освіти.

У командному турі наша команда посіла перше місце серед економічних закладів вищої освіти.

Ми пишаємося нашими хлопцями!

На фото зліва направо:
Павлов Сергій Володимирович,  проректор з наукової роботи ВНТУ, доктор технiчних наук, профессор
Гриценко Павло, студент ФОАІС – 2- 6
Яремич Валентин, студент ФОАІС – 4- 7
Чудік Михайло, студент ФОАІС – 2- 6
Жирова Тетяна Олександрівна, кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри програмної інженерії КНТЕУ
Місюра Володимир Іванович, к.т.н., професор кафедри комп’ютерних ВНТЕУ

29.10.2017