Зустріч із фахівцем з пошуку персоналу ПАТ "Миронівський хлібопродукт"

30 жовтня 2017 року за сприянням кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю відбулася зустріч студентів 2-4 курсів факультету торгівлі та маркетингу з фахівцем з пошуку персоналу ПАТ «Миронівський хлібопродукт» (ТМ «Наша Ряба», ТМ «Легко» тощо) Григоренко Крістіною.

Під час зустрічі студентів було ознайомлено з структурою, особливостями діяльності підприємства - розведення птиці, виробництво та продаж м'ясної продукції, а саме:

• курятини (ТМ «Наша Ряба»),
  • яловичини (ТМ «Сертифікований Ангус»),
  •  гуски (ТМ «Фуа Гра»),
  •  м'ясних напівфабрикатів (ТМ «Легко!»),
  •  ковбасних виробів (ТМ «Бащинський», ТМ «Дружба Народів», ТМ «Європродукт»).

Також  було розглянуто можливості  проходження практики, стажування та подальшого працевлаштування студентів.

30.10.2017
остання редакція 07.02.2018