Дні гостинності на кафедрі міжнародних економічних відносин

30-31 жовтня 2017 року кафедра міжнародних економічних відносин гостинно зустрічала учнів 10 та 11 класів ЗОШ І-ІІІ ступенів № 190 Деснянського району міста Києва.

Знайомство зі школярами розпочалося з виступу директора Центру профорієнтаційної роботи Ярошенко Л.В., яка розповіла про особливості Вступної компанії-2018 та можливостях навчання в Центрі підготовки до ЗНО.

Перед майбутніми абітурієнтами виступила завідувач кафедри МЕВ проф. Мельник Т.М., яка наголосила на особливостях підготовки фахівців на кафедрі, практичній спрямованості набутих знань та можливостях працевлаштування.

Учні мали нагоду поспілкуватись з колективом кафедри та отримати відповіді на всі запитання щодо навчання та самореалізації в КНТЕУ.

Найбільші враження школярі отримали від екскурсії кампусом університету, яку провели студенти ІІ курсу, спеціалізації «Міжнародний бізнес» Павлик Карина та Кобиляцька Владлена.

31.10.2017
остання редакція 07.02.2018