Оголошеннявсі

Визначено переможців 2-го етапу Студентської ліги міста Києва з гри «Що? Де? Коли?»

31 жовтня в КНТЕУ за підтримкою клубу інтелектуальних ігор "BrainHub" відбувся другий у цьому році етап Студентської ліги м. Києва з гри «Що? Де? Коли?».

Після першого етапу одразу три команди КНТЕУ розмістилися в топ-10 загального заліку з-понад 100 команд, які одночасно змагаються в шести столичних вищих навчальних закладах: КНТЕУ, НТУУ «КПІ» ім. Сікорського, КНУ ім. Шевченка, НаУКМА, НМУ ім. Богомольця, КУ ім. Грінченка.

Провів гру координатор проекту в КНТЕУ доцент кафедри туризму та рекреації Хлопяк Сергій Васильович.

За підсумками, як завжди, безкомпромісної та напруженої гри переможцями інтелектуального змагання та володарями призових сертифікатів від "BrainHub" стали:

1 місце – команда «Ю.В.»:

• Баєв Роман
  • Бєлодєдов Олексій
  • Деремешко Максим
  • Люта Поліна
  • Суханов Данило
  • Швайцер Вероніка

2 місце – команда «Самых честных правил»:

• Білім Андрій
  • Шолохова Анастасія
  • Деркач Яна
  • Потоцька Аліна
  • Оліярник Микола
  • Алі Аделпур

3 місце – команда «Диявольськи міцна кава»:

• Івкова Ніна
  • Левадна Віталія
  • Сираченко Євген
  • Лисенко В’ячеслав
  • Воронцов Марк
  • Жердєв Дмитро

Вітаємо переможців і чекаємо всіх охочих на наступних турнірах Студентської ліги! Попереду ще 4 етапи. Приєднатися ніколи не пізно!

30.10.2017
остання редакція 07.02.2018