Професійна філологія: незабутня зустріч у форматі Meet&Greet

1 листопада за сприянням кафедри іноземної філології та перекладу студенти, які навчаються за спеціальністю «Філологія», зустрілися з Колмом Смітом (університет Денкі, Токіо, Японія), дипломованим спеціалістом з прикладної лінгвістики (Бірмінгемський університет, Велика Британія).

Під час неформальної зустрічі відбулася жвава дискусія, протягом якої студенти поставили багато питань, що стосувалися аспектів крос-культурної взаємодії, шукали спільні риси ірландської, японської та української культур, звернули увагу на найбільш поширені стереотипи, обговорили можливості майбутнього професійного розвитку.

31.10.2017
1941