Урочисте нагородження наставників "Дебюту першокурсника - 2017"

Нещодавно прогриміло найочікуваніше свято студентства – "Дебют першокурсника – 2017", яке вже є не просто яскравим заходом, а усталеною цінною традицією КНТЕУ.

Цьогорічне свято не залишило байдужим навіть зіркових професійних членів журі, які були вражені рівнем організації й підготовки команд-учасників та пообіцяли повернутися наступного року. Це, безперечно, заслуга не тільки учасників-першокурсників, а й кураторів та наставників команд.

Зі словами вдячності до організаторів свята звернулася проректор з науково-педагогічної роботи Світлана Леонідівна Шаповал. Вона підкреслила, що якісний рівень підготовки команд зі СТЕМу помітно підвищився і наголосила, що з такими першокурсниками команда КНТЕУ в змаганнях з КВН зобов’язана перемогти. Також вона ще раз згадала вражаючі моменти та номери концерту, побажала організаторам зберегти запал та підкорити нові горизонти вже з новими членами родини КНТЕУ – першокурсниками.

Під час зустрічі почесними грамотами нагороджено кураторів усіх команд, а саме:

ФФБС
ФТМ
ФРГТБ
ФЕМП
ФОАІС
ФМТП

Пишаємось нашими студентами-кураторами. Зичимо нових ідей, здобутків та досягнень на благо Альма-матер!

01.11.2017
остання редакція 02.06.2020