"Європейська наукова платформа" висловлює подяку науковцям КНТЕУ

На адресу керівництва університету надійшла подяка від Всеукраїнської громадської організації "Європейська наукова платформа".

Так громадські активісти відзначили плідну співпрацю з вченими КНТЕУ в питаннях поширення наукової інформації, розвитку української науки, проведення освітньої, культурної та просвітницької діяльності, а також за активну участь в міжнародних науково-практичних конференціях.

Дякуємо партнерам за високу оцінку діяльності університету.

02.11.2017
остання редакція 07.02.2018