Практичні рекомендації споживачам – від експертів КНТЕУ

Викладачі кафедри товарознавства та митної справи взяли участь у зйомках низки сюжетів для телеканалів ТРК «Київ» та «Новий канал».

24 жовтня 2017 року асистент кафедри Стретович Світлана Сергіївна надала свій коментар стосовно компонентів, асортименту, якості та особливостей використання пуховиків.

1 листопада 2017 року доцент кафедри товарознавства та митної справи Андрієвська Людмила Валентинівна взяла участь у  зйомках телепередачі «Дешево і сердито» телеканалу «Новий канал». Тема програми: «Як обрати безпечний посуд для шкільних їдалень».

01.11.2017
остання редакція 07.02.2018