Оголошеннявсі

Зустріч студентів з генеральним директором ТОВ «Басейна Істейт» Андрієм Сисоєвим

До магістрів першого курсу англомовної програми спеціальності «Фінансовий менеджмент» завітав генеральний директор ТОВ «Басейна Істейт» Андрій  Вікторович Сисоєв. Гість має близько чотирнадцяти років досвіду управління фінансами як окремих підприємств, так і груп компаній на керівних посадах. При цьому, має досвід управління не лише українськими, але і міжнародними компаніями.

Зустріч відбувалася у форматі семінарського заняття на тему: "Підготовка та обгрунтування бюджету підприємства". Студентам було поставлено завдання проаналізувати стан управління фінансовими потоками одного з українських підприємств, на основі чого розробити та обгрунтувати бюджет на плановий період.

Студенти із завзятістю взялись за справу, успішно продемонстрували навики бюджетування гостю. Після презентації велась активна дискусія з гостем щодо практичних аспектів розробки бюджету. Андрій Вікторович надав безліч важливих порад студентам, що стосувалися не лише складання бюджету, але й інших аспектів щоденної роботи фінансових менеджерів. Спілкування з практиком проводилась виключно англійською мовою.

Студенти подякували Сисоєву Андрію Вікторовичу за обмін досвідом і виразили сподівання продовжити подібні зустрічі.

2080
остання редакція 07.02.2018