Платформа "SCOPUS" відкриває нові можливості для викладачів-науковців

З нагоди поширення доступу до платформи "Scopus" для ВНЗ України на базі Державної науково-технічної бібліотеки України 7 листопада 2017 року був організований науковий семінар на тему «Можливості платформи "Scopus" для науковця, викладача, адміністратора».

Зацікавленість у події виявили також і викладачі кафедри менеджменту - професор Р.А. Науменко і доцент Н.С. Бєляєва.

Завдяки динамічній роботі спікера семінару Олексія Лутая, менеджера «Elsevier's Research Intelligence», слухачі отримали можливість поповнити свої знання в таких сферах:

• хто і як використовує дані Scopus;
  • метрики і альмаметрики;
  • профілі авторів і закладів;
  • Індекс наукового цитування Scopus (обсяги, глибина, видання);
  • рекомендації для дослідників;
  • рекомендації для відділів управління наукою.

Наприкінці семінару Олексій Лугай вичерпно відповів на всі запитання слухачів та запросив до співпраці.

Дякуємо керівництву Державної науково-технічної бібліотеки України та Олексію Лугаю за нагоду поглибити свої знання у такій актуальній сьогодні сфері!

07.11.2017
2059