Вітання з Всесвітнім днем науки

Шановні колеги!

Сердечно вітаю Вас із Всесвітнім днем науки!

Цей день об’єднує науковців та вчених усього світу. У сучасному світі інтелектуальний ресурс є основним рушієм розвитку суспільства.

Сьогодні, у час перебудови освіти за новітніми тенденціями, перед нами відкриваються нові горизонти і можливості.

Дорогі науковці! Завдяки Вам сформовано позитивний імідж університету на міжнародному освітянському просторі.

Наші здобутки й досягнення – це наша гордість!

Переконаний, попереду – безліч нових здобутків та відкриттів в ім’я миру та розвитку!

З повагою,
Анатолій Мазаракі