Оголошеннявсі

Нові тренди у сфері гостинності: викладачі та студенти ФРГТБ відвідали Міжнародний експофорум FoReCh-2017

Студенти та викладачі факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу відвідали найочікуванішу подію року для професіоналів у сфері HoReCa - Міжнародний експофорум ресторанно-готельного бізнесу та клінінгу FoReCh-2017.

Більше 9 000 м2 виставкової експозиції ВЦ «КиївЕкспоПлаза» присвячені новинкам сфери гостинності, на яких представлено більше 1 000 провідних брендів для ресторанів і готелів. У рамках експофоруму проводилось понад 40 майстер-класів та семінарів від провідних шеф-кухарів, рестораторів, готельєрів, HR-менеджерів, представників ресторанного та готельного консалтингу.

Відвідувачі мали нагоду ознайомитися з:

• сучасними трендами у концепціях та форматах ведення ресторанного та готельного бізнесу;
  • новинками на ринку обладнання для підприємств гостинності;
  • хмарними технологіями в приготуванні страв, у формуванні програм лояльності споживачів та в управлінні бізнесом;
  • особливостями створення та розвитку брендів готелів та ресторанів;
  • сучасною філософією гостинності та вимогами до професійних компетентностей фахівців.

Численні плідні контакти у рамках експофоруму дали можливість суттєво розширити портфель партнерських зв’язків факультету ФРГТБ та  узгодити плани подальшої співпраці!

1955
остання редакція 07.02.2018