Міжнародний день енергозбереження

Рішення відзначати Міжнародний день енергозбереження з’явилось з ініціативи міжнародної екологічної мережі SPARE у квітні 2008 року. Відразу участь у проекті побажали взяти 20 країн, що дозволило цьому дню отримати статус міжнародного.

Основна мета – привернути увагу влади та громадськості до раціонального використання ресурсів та розвитку відновлювальних джерел енергії. Енергозбереження вигідне економічно. Особливо важливо: економія енергії дозволяє зменшити забруднення навколишнього середовища. Будемо пам’ятати, що найпростіші заходи енергозбереження доступні кожному та можуть бути застосовані в побуті практично повсюдно.

11.11.2017
остання редакція 13.11.2017