День гостинності для учнів гімназії № 59 ім. О. Бойченка

Викладачі кафедри вищої та прикладної математики провели день гостинності для учнів одинадцятого класу гімназії № 59 ім. О. Бойченка. Випускники з великою увагою і зацікавленістю прослухали виступи відповідального секретаря приймальної комісії Глушкової Тетяни Геннадіївни, викладачів ФФБС Сундук Т. Ф., Прус Н. В. і Ковальчук Т. В., які розповіли про особливості майбутньої вступної кампанії, правила прийому до університету та особливості студентського життя в КНТЕУ.

Майбутні вступники ознайомились з університетом, умовами дозвілля, відвідали лабораторії, аудиторії, комп’ютерні класи, бібліотеку.

Учні проявляли чималий інтерес, ставили багато питань, отримали вичерпні відповіді та були приємно вражені отриманою інформацією.

Сподіваємось, ця зустріч допоможе випускникам правильно обрати свою майбутню професію. Чекаємо на них у КНТЕУ вже в ролі студентів!

остання редакція 19.04.2018