Х загальноуніверситетський збір макулатури

У стінах Київського національного торговельно-економічного університету було проведено Х загальноуніверситетський збір вторинної паперової сировини (макулатури). За результатами екологічної акції, що відбулася 10 листопада 2017 року, було зібрано 2 071 кг використаної паперової сировини.

Результати Х загальноуніверситетського збору макулатури:

факультети:
І - ФТМ – 638,2 кг
ІІ – ФРГТБ і ФЕМП – 338,3 кг
ІІІ - ФОАІС – 90,6 кг

відділи:
І – відділ організаційно-виховної роботи та інформаційного забезпечення- 282,5 кг
ІІ - відділ організації та контролю діловодства – 123 кг
ІІІ – гуртожиток №4  - 74 кг

кафедри:
І - кафедра товарознавства, управління безпечністю та якістю – 30,2 кг

Організаторами заходу стала рада студентського самоврядування КНТЕУ та Екоклуб КНТЕУ за підтримкою ректорату університету.

Висловлюємо щиру подяку організаторам, учасникам та всім небайдужим, хто допомагав у проведенні заходу!

остання редакція 07.02.2018