Оголошеннявсі

Економіст Федеральної торговельної комісії США Джон К. Хілке розповів про реформування вітчизняного ринку електричної енергії

За сприянням кафедри економічної теорії та конкурентної політики й підтримкою Антимонопольного комітету України відбулася відкрита лекція доктора економіки, економіста Федеральної торговельної комісії США Джона К. Хілке, присвячена викликам конкуренції в процесі реформування вітчизняного ринку електричної енергії.

Студентів 1-3 курсів ФЕМП та ФМТП спеціальностей "Управління у сфері економічної конкуренції" і "Публічне управління та адміністрування" лектор ознайомив з:

• механізмом ціноутворення на ринку електричної енергії;
  • бар'єрами входження на цей ринок;
  • наслідками діяльності локальних природних монополій, що концентрують у своїх руках як виробництво, так і транспортування електроенергії.

На практичному досвіді діяльності Федеральної торговельної комісії США Джон К. Хілк висвітлив основні напрями адвокатування конкуренції на ринку електричної енергії та можливості використання цього досвіду в Україні.

Лекція була цікава і корисна, не тільки студентам, а й присутнім викладачам та аспірантам кафедри економічної теорії та конкурентної політики.

2052
остання редакція 07.02.2018