Семінар-лекція "Поговоримо про злість"

Рівень усвідомлення людиною своїх почуттів, а головне – злості, впливає на стан як емоційного, так і фізичного здоров’я, а також впливає на якість життя людини загалом.

15 листопада 2017 року практичний психолог Центру педагогічних та психологічних досліджень КНТЕУ Якименко Наталя провела семінар-лекцію «Поговоримо про злість».

На майстер-класі відбулося знайомство з видами злості, розглянуто механізми її впливу на людину. Говорилося про незгоду, роздратування, обурення, а також злість, гнів і лють. Розглянуто теорію про те, що злість буває первинною і вторинною: «первинною» є злість, що виникає, коли ваші межі порушують, а «вторинна» злість – ґрунтується на інших почуттях, наприклад, на сумі та страху.

Детально розглянуто, що відбувається, коли накопичувати злість, і як від цього страждає особистість та оточення, а також говорилося про здорову агресію, і чим вона може бути корисна.

Лектор разом з аудиторією намагались знайти способи і можливості здорового вираження злості. Виявляється, вони існують і доступні кожному. Тож кожен учасник майстер-класу зміг знайти свої прийнятні способи вираження злості.

Наприкінці семінару пані Наталя констатувала: «Я впевнена, що «легалізація» злості, просте визнання того, що вона існує, не робить вас поганими, коли її відчуваєте. Це дозволяє знайти нові форми її вираження і покращити самопочуття та стосунки з рідними».

остання редакція 17.11.2017