Новий спортивний трофей СК «КНТЕУ-Меркурій»

Здобувши перемогу над командою Університету державної фіскальної служби України з рахунком 2:0, СК «КНТЕУ-Меркурій» 17 листопада 2017 року став першим володарем кубку студентського турніру «Кубок Патріотів». У фінальному матчі турніру, втримавши натиск суперника, команда-чемпіон встановила перевагу на полі і на останній хвилині першого тайму відкрила рахунок. Переможний дубль команді приніс студент ФФБС Скрипник Максим.

Організаторами турніру, що проводився в м. Ірпінь у рамках молодіжного патріотичного фестивалю «Сила духу», стали Всеукраїнська футбольна асоціація студентів спільно з Міністерством молоді та спорту України.

Детальніше на сайті ВФАС.

18.11.2017
info